Ρακέτα τένις Head MX Attitude Comp
SKU 231335
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 gr |
| Πάχος σκελετού | 22 mm |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 33 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite Composite |
| Θήκη | Περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Strung |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Metallix Technology Κράμα ειδικής κρυσταλλικής δομής που ενισχύει τη δύναμη και την ανθεκτικότητα του πλαισίου
Σύνθετη κατασκευή από γραφίτη Ελαφριά δομή που προσφέρει άνεση και ευκολία χειρισμού
Βελτιστοποιημένη ισορροπία Κατανομή βάρους που βελτιώνει τη σταθερότητα και την ευελιξία
Ανοιχτό πλέγμα χορδών Σχεδίαση που υποστηρίζει εύκολη δύναμη και καλύτερη απόκριση μπάλας