Ρακέτα Τένις Yonex VCORE 100
SKU TVC1006
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 24mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 65 |
| Μήκος | 686 mm / 27 in. |
| Ισορροπία (cm) | 33 cm |
| Βάρος αιώρησης | 325 |
| Υλικό κατασκευής | 2G-Namd FlexForce/H,M, Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Isometric head shape αυξάνει την ενεργή επιφάνεια χτυπήματος και την ανοχή στα λάθη
Aero Fin technology μειώνει την αντίσταση του αέρα για μεγαλύτερη ταχύτητα swing και spin
Aero Trench frame design βελτιώνει την ευκινησία χαμηλώνοντας τα grommets στο επάνω μέρος
2G Namd Flex Force graphite ενισχύει την ελαστικότητα του άξονα για εκρηκτικό snapback
Liner Tech grommet system ευθυγραμμίζει τις χορδές για καλύτερη άνεση και συνέπεια