Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Παιδική Ρακέτα Padel Head Coello
SKU: 226726

- Θεσ/νίκη - Κεντρικό2 τεμ
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Δάκρυ |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 310 gr |
| Ισορροπία (cm) | 26.5 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Ομαλή |
| Υλικό κατασκευής | Frame: carbon - Surface: fiberglass |
| Επίπεδο παίκτη | Παιδική padel |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Fiberglass Hitting Surface Επιφάνεια από υαλονήματα που προσφέρει μαλακή αίσθηση και καλύτερο έλεγχο
Ελαφριά κατασκευή Μειωμένο βάρος για μεγαλύτερη ευκολία χειρισμού από junior παίκτες
Χαμηλή ισορροπία Κατανομή βάρους προς τη λαβή για πιο εύκολο έλεγχο και γρήγορες κινήσεις
Oversized σχήμα δάκρυ Μεγάλο sweetspot για αυξημένη ανοχή και σταθερότητα στα εκτός κέντρου χτυπήματα
| Σχήμα ρακέτας | Δάκρυ |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 310 gr |
| Ισορροπία (cm) | 26.5 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Ομαλή |
| Υλικό κατασκευής | Frame: carbon - Surface: fiberglass |
| Επίπεδο παίκτη | Παιδική padel |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική















