Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Padel Wilson Endure LS V1
SKU: WR190511

- Θεσ/νίκη - Κεντρικό2 τεμ
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Κυκλική |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 355 Gr (+/-10) |
| Ισορροπία (cm) | 25.5 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Comfort Flex |
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Carbon Fiber Face Επιφάνεια ενισχυμένη με ανθρακονήματα για αυξημένη ανθεκτικότητα και βελτιωμένη απόδοση δύναμης
Soft EVA Core Πιο μαλακός πυρήνας EVA που προσφέρει άνεση και ελεγχόμενη απόκριση
Spin Texture Surface Ανάγλυφη επιφάνεια που ενισχύει την πρόσφυση και το spin
Carbon Frame Construction Πλαίσιο από γραφίτη που βελτιώνει τη σταθερότητα και τη μεταφορά ενέργειας
Optimized Hole Pattern Βελτιστοποιημένη διάταξη οπών που ενισχύει τον έλεγχο και τη σταθερότητα
| Σχήμα ρακέτας | Κυκλική |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 355 Gr (+/-10) |
| Ισορροπία (cm) | 25.5 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Comfort Flex |
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική


















