Ρακέτα Τένις Head Boom MP L
SKU 232226
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες), Μεσαίο (γυναίκες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 275 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 24mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 63 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Auxetic 2.0 Technology Προηγμένη δομή πλαισίου που βελτιώνει την αίσθηση και ενισχύει τη δύναμη
Morph Beam Design Σχεδιασμός beam που ισορροπεί δύναμη αίσθηση και σταθερότητα
Directional Drilling Βελτιστοποιημένη διάταξη οπών που αυξάνει το sweetspot και την απόδοση
Graphene Reinforced Frame Πλαίσιο από γραφίτη που ενισχύει τη σταθερότητα και τη μεταφορά ενέργειας