Ρακέτα Τένις Head Speed Elite
SKU 232106
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (άνδρες), Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 275 gr |
| Πάχος σκελετού | 25mm / 25mm / 25mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 63 |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 33 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Πλεγμένη |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Hy-Bor Technology Προηγμένη κατασκευή που ενισχύει τη δύναμη και τη σταθερότητα του πλαισίου
Directional Drilling Βελτιστοποιημένη διάταξη οπών που αυξάνει το sweetspot και την απόδοση δύναμης
Speed Series Design Σχεδιασμός πλαισίου που ισορροπεί δύναμη και έλεγχο για σύγχρονο παιχνίδι τένις