Ρακέτα Τένις Wilson Burn 105 S V6.0
SKU WR199810
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (γυναίκες), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 105 sq. in. |
| Τύπος πλέξης | 18 x 16 |
| Βάρος (gr) | 265 gr |
| Πάχος σκελετού | 23 mm / 25 mm / 23 mm |
| Μήκος | 27in / 68,5cm |
| Ισορροπία (cm) | 33.5 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Strung |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Spin Effect Technology Σχεδιασμός πλέγματος που ενισχύει το spin και την κίνηση της μπάλας
Parallel Drilling Κατασκευή grommets που αυξάνει το sweetspot και βελτιώνει την άνεση
High Performance Frame Σχεδιασμός πλαισίου που ενισχύει τη δύναμη και τη σταθερότητα