Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Wilson Clash 100 V3
SKU: WR172811

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 295 gr |
| Πάχος σκελετού | 24.50 mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 54 |
| Μήκος | 27 in / 68.58 cm |
| Ισορροπία (cm) | 31.0 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Parallel Drilling
Η τεχνολογία Parallel Drilling προσφέρει ένα ομοιόμορφο και πιο ανεκτικό string bed response, διευρύνοντας σημαντικά το sweet spot και βελτιώνοντας την απόδοση της ρακέτας.
FORTYFIVE
Η πατενταρισμένη κατασκευή FORTYFIVE παρέχει μια πιο άμεση αίσθηση επαφής με την μπάλα, υποστηρίζοντας τη σύγχρονη, κάθετη κίνηση του swing. Το υλικό αυξάνει τόσο την ευελιξία όσο και τη σταθερότητα, διατηρώντας την ισορροπία κατά τη διάρκεια του χτυπήματος.
Hit Stabilizer
Η τεχνολογία Hit Stabilizer βελτιώνει τη σταθερότητα σε εκτός κέντρου χτυπήματα, αυξάνοντας την αδράνεια της ρακέτας στις θέσεις 3 και 9 στο πλαίσιο, χωρίς να αλλάζει η ισορροπία ή να προστίθεται βάρος, καθιστώντας τη ρακέτα πιο ανεκτική.
SI3D
Η τεχνολογία SI3D βελτιστοποιεί την τρισδιάστατη κάμψη του πλαισίου, προσφέροντας στοχευμένη δύναμη, σπιν και έλεγχο.
Click-and-Go
Το σύστημα Click-and-Go βελτιώνει την αντοχή και την ευκολία εφαρμογής των bumpers και grommets, χάρη στην άριστη εφαρμογή τους.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 295 gr |
| Πάχος σκελετού | 24.50 mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 54 |
| Μήκος | 27 in / 68.58 cm |
| Ισορροπία (cm) | 31.0 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Καμιά κριτική

















