Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Padel adidas Arrow Hit Carbon
SKU: AR2AA4U01

| Ποσότητα | Κερδίζεις | Τιμή ανά μονάδα |
|---|---|---|
| 2+ | 7% | 249,90 € |
- Θεσ/νίκη - Κεντρικό1 τεμ.
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 360-375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 28 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Carbon |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
INTELLIGENT BALANCE SYSTEM
Μια ράγα τοποθετημένη σε κάθε πλευρά της επιφάνειας της ρακέτας, που επιτρέπει την προσαρμογή της ισορροπίας σύμφωνα με τις προτιμήσεις του παίκτη.
MUSCLE POWER SYSTEM
Μια κατασκευή από νευρώσεις άνθρακα που διατρέχουν την καρδιά της ρακέτας, αυξάνοντας την αντίσταση στη στρέψη.
EXTRA POWER GRIP
Η πιο μακριά λαβή αυξάνει την αδράνεια και προσφέρει περισσότερη δύναμη σε κάθε χτύπημα.
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 360-375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 28 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Carbon |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική

















