Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Padel Bullpadel XPLO 26 Premier
SKU: DK58000000

- Θεσ/νίκη - Κεντρικό2+ τεμ.
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 365 - 375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 27.5 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Xtend - Carbon 12K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
X-Tend Carbon 12K
Επιφάνεια από ίνες άνθρακα 12K που αυξάνει την ακαμψία, την αντοχή και τη δύναμη στα επιθετικά χτυπήματα.
MultiEva
Πυρήνας EVA διπλής πυκνότητας που προσφέρει δύναμη στα δυνατά χτυπήματα και καλύτερο έλεγχο στα πιο αργά.
Air Power
Αεροδυναμικός σχεδιασμός καναλιών στο πλαίσιο που μειώνει την αντίσταση του αέρα για μεγαλύτερη ταχύτητα swing.
CarbonTube
Κατασκευή πλαισίου 100% από carbon που αυξάνει τη σταθερότητα και την αντοχή της ρακέτας.
3D Grain
Τραχιά επιφάνεια που αυξάνει την πρόσφυση της μπάλας και βοηθά στην παραγωγή περισσότερου spin.
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 365 - 375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 27.5 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Xtend - Carbon 12K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική


















