Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Padel Bullpadel Neuron 02 Premier
SKU: DK59000000

- Θεσ/νίκη - Κεντρικό2+ τεμ.
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 365 - 375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 27 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | X-Tend Carbon 3K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
X-Tend Carbon 3K
Επιφάνεια από ίνες άνθρακα 3K που προσφέρει εξαιρετική αίσθηση, έλεγχο και αντοχή διατηρώντας παράλληλα καλή δύναμη.
MultiEva
Πυρήνας EVA διπλής πυκνότητας που προσφέρει δύναμη στα δυνατά χτυπήματα και καλύτερο έλεγχο στα πιο αργά.
CarbonTube
Κατασκευή πλαισίου 100% από carbon που αυξάνει τη σταθερότητα και την αντοχή της ρακέτας.
3D Grain
Τραχιά επιφάνεια που αυξάνει την πρόσφυση της μπάλας και βοηθά στην παραγωγή περισσότερου spin.
Hybrid Shape
Υβριδικό σχήμα ρακέτας που προσφέρει ισορροπία ελέγχου, σταθερότητας και δύναμης.
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 365 - 375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 27 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | X-Tend Carbon 3K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική


















