Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Padel Bullpadel Vertex 05 Light Premier
SKU: DK57000000

- Θεσ/νίκη - Κεντρικό2 τεμ
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 350 - 360 gr |
| Ισορροπία (cm) | 26 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Xtend Carbon 12K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες) |
| Παίκτης | Defi Brea Senesi |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Xtend Carbon 12K
Επιφάνεια από ίνες άνθρακα 12K που αυξάνει την ακαμψία, τη δύναμη και την αντοχή της ρακέτας.
MultiEva
Πυρήνας EVA διπλής πυκνότητας που προσφέρει δύναμη στα δυνατά χτυπήματα και καλύτερο έλεγχο στα πιο αργά.
Air Power
Αεροδυναμικός σχεδιασμός πλαισίου που μειώνει την αντίσταση του αέρα για μεγαλύτερη ταχύτητα swing και καλύτερη ευκολία χειρισμού.
CarbonTube
Κατασκευή πλαισίου 100% από carbon που αυξάνει τη σταθερότητα και την αντοχή της ρακέτας.
CustomWeight
Σύστημα ρυθμιζόμενων βαρών που επιτρέπει την προσαρμογή του balance και του συνολικού βάρους της ρακέτας.
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 350 - 360 gr |
| Ισορροπία (cm) | 26 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Xtend Carbon 12K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες) |
| Παίκτης | Defi Brea Senesi |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική

















