Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Babolat Evo Aero (άπλεκτη)
SKU: 101505-100

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 102 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 18 |
| Βάρος (gr) | 275 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 60 |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 32.0 cm |
| Βάρος αιώρησης | 301 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Απλεκτη |
The frame of this tennis racket has been reworked to offer the perfect balance between power and comfort with each shot while the 16x18 string pattern allows you to more easily give a greater effect to the ball.
The stringbed has also been redesigned to allow for easier spin and thus greater safety in the field.
All Evo are pre-equipped with the Syntec Evo grip, which is velvety to the touch and gives a soft handling to the tennis racket, for maximum comfort with every shot.
The Evo Aero is equipped with the right features to allow you to constantly and easily improve, and be able to have fun in the field.
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 102 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 18 |
| Βάρος (gr) | 275 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 60 |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 32.0 cm |
| Βάρος αιώρησης | 301 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Απλεκτη |
Καμιά κριτική


















