Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Wilson Clash 100L V3 Reverse Tennis Racket
SKU: WR210811

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες), Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 280 gr |
| Πάχος σκελετού | 24.5mm / 24.5mm / 24.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 54 |
| Μήκος | 27 in / 68.58 cm |
| Ισορροπία (cm) | 31.5 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
SI3D Comfort Power patented lay up that optimizes flexibility & stability for maximum power & comfort to make everywhere feel like the sweet spot.
Hit Stabilizer Improves off center stability by increasing racket inertia, without changing balance or adding weight, to create the most forgiving Clash yet.
Refined & smoothed geometry in key bending areas to add additional softness and forgiveness.
Click & Go bumper system for hassle free replacement.
Iconic embossed Clash logo refined & rebalanced look
Agiplast plant based bumper, grommet and end-cap components for reduced environmental impact
Graphite Black color way that speaks performance & comfort
| Επίπεδο παίκτη | Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες), Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 280 gr |
| Πάχος σκελετού | 24.5mm / 24.5mm / 24.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 54 |
| Μήκος | 27 in / 68.58 cm |
| Ισορροπία (cm) | 31.5 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Καμιά κριτική

















