Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα τένις Babolat Pure Drive 107
SKU: 101557-100
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 107 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16x19 |
| Βάρος (gr) | 285 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm - 26mm - 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 72 |
| Μήκος | 27.17 in / 69 cm |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Ένα νέο πλαστικό στοιχείο στον πυρήνα της ρακέτας ενισχύει την επιστροφή ενέργειας, προσθέτοντας επιπλέον δύναμη στα χτυπήματά σας.
Οι ενσωματωμένες ίνες στον πυρήνα και το κεφάλι φιλτράρουν τους κραδασμούς, εξασφαλίζοντας εξαιρετική αίσθηση και τον χαρακτηριστικό ήχο της σειράς Pure Drive κατά την επαφή.
Ιδανική για παίκτες που δίνουν έμφαση στην ακρίβεια στο φιλέ και τη σταθερότητα από τη βασική γραμμή, η Pure Drive GEN11 107 προσφέρει τον απόλυτο συνδυασμό δύναμης, άνεσης και ευελιξίας.
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 107 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16x19 |
| Βάρος (gr) | 285 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm - 26mm - 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 72 |
| Μήκος | 27.17 in / 69 cm |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Καμιά κριτική


















