Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα τένις Babolat Pure Drive Lite
SKU: 101555-100
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (άνδρες), Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 72 |
| Μήκος | 27in / 68,5 cm |
| Ισορροπία (cm) | 33 cm |
| Βάρος αιώρησης | 300 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
- Ένα νέο πλαστικό στοιχείο ενσωματωμένο στον πυρήνα της ρακέτας ενισχύει την επιστροφή ενέργειας, προσφέροντας επιπλέον δύναμη στα χτυπήματά σας.
- Οι ίνες στον πυρήνα και το κεφάλι της ρακέτας φιλτράρουν τους κραδασμούς, εξασφαλίζοντας εξαιρετική αίσθηση και τον χαρακτηριστικό ήχο της σειράς Pure Drive κατά την επαφή.
- Είτε επιτίθεστε στο φιλέ είτε ανταλλάσσετε χτυπήματα από τη βασική γραμμή, η Pure Drive GEN11 Lite προσφέρει την ιδανική ισορροπία δύναμης και ελέγχου, για να βελτιώσετε την απόδοσή σας στο παιχνίδι.
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (άνδρες), Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 72 |
| Μήκος | 27in / 68,5 cm |
| Ισορροπία (cm) | 33 cm |
| Βάρος αιώρησης | 300 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική


















