Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Yonex Percept 100
SKU: TPE1005

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 23mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 66 |
| Μήκος | 686 mm / 27 in. |
| Ισορροπία (cm) | 32.0 cm |
| Βάρος αιώρησης | 318 |
| Υλικό κατασκευής | HM GRAPHITE / 2G-Namd Flex Force / SERVO FILTER |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Τεχνολογίες της Yonex Percept 100
Isometric Design: Μεγαλώνει το sweet spot εξισορροπώντας τα μήκη των κάθετων και οριζόντιων χορδών, βελτιώνοντας τον έλεγχο και την επιείκεια.
Servo Filter: Στρώση απορρόφησης κραδασμών στον άξονα που μειώνει τους ανεπιθύμητους κραδασμούς και διατηρεί φυσική αίσθηση.
FlexCon System με επιμηκυμένο άξονα: Αυξάνει το pocketing της μπάλας και τον έλεγχο, καθώς το πλαίσιο λυγίζει περισσότερο κατά την επαφή.
Ενισχυμένο γραφίτη στο πλαίσιο: Πρόσθετα στρώματα γραφίτη που κάνουν το πρόσωπο της ρακέτας πιο σταθερό χωρίς να χάνεται η αίσθηση και η άνεση.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 23mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 66 |
| Μήκος | 686 mm / 27 in. |
| Ισορροπία (cm) | 32.0 cm |
| Βάρος αιώρησης | 318 |
| Υλικό κατασκευής | HM GRAPHITE / 2G-Namd Flex Force / SERVO FILTER |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική

















