Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Wilson Ultra 99 Pro V5
SKU: WR178711

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 99 sq. in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 18 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 23.5mm / 21.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 69 |
| Μήκος | 27 in / 68.58 cm |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 330 |
| Υλικό κατασκευής | Carbon Fiber Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Για προχωρημένους παίκτες με προδιαγραφές επαγγελματικού επιπέδου.
- Διάταξη χορδών 16x18 για περισσότερο spin.
- Χαμηλή οριζόντια ευελιξία (4 SI) για ελεγχόμενη δύναμη.
- Χρησιμοποιείται από τους Alex de Minaur & Marta Kostyuk μετά το Wimbledon.
SI3D Layup Technology: Προηγμένη κατασκευή σκελετού από τη Wilson που προσφέρει καλύτερο "πιάσιμο" της μπάλας, αυξημένο spin και αίσθηση, χωρίς να χάνεται η δύναμη.
Inner Hoop Power Grooves: Ειδικά αυλάκια στο εσωτερικό της κεφαλής της ρακέτας που ενισχύουν την κίνηση των χορδών, μειώνουν τους κραδασμούς και αυξάνουν τη μεταφορά ενέργειας.
Swingweight 330: Εξαιρετική σταθερότητα και "διείσδυση" σε δυνατό παιχνίδι, ιδανικό για παίκτες που αξιοποιούν τη μάζα της ρακέτας.
Πλέγμα 16x18: Ανοιχτό pattern για μεγαλύτερη παραγωγή σπιν και επιθετική τροχιά μπάλας.
Άκαμπτο, tapered beam: Δυναμική απόκριση και υψηλή ισχύς, κατάλληλο για σύγχρονους baseliners.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 99 sq. in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 18 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 23.5mm / 21.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 69 |
| Μήκος | 27 in / 68.58 cm |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 330 |
| Υλικό κατασκευής | Carbon Fiber Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική


















