Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Head Gravity Tour
SKU: 231115

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 X 19 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 22mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 59 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 328 |
| Υλικό κατασκευής | Graphene Inside / Auxetic 2 / Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καινοτόμος τεχνολογία Auxetic 2.0:
Προσφέρει απαλή αίσθηση επαφής και μεγαλύτερη σταθερότητα.
Νέο καλούπι με μικρότερη κεφαλή:
Εξασφαλίζει αυξημένο έλεγχο.
Βελτιωμένο μοτίβο χορδών:
Εστιάζει στο μεγάλο sweetspot για μεγαλύτερη ακρίβεια.
Συνδυασμός Auxetic 2.0 και μεγάλου sweetspot:
Προσφέρει καλύτερη σύνδεση με την μπάλα.
Σχεδιασμένη για επιθετικούς παίκτες τουρνουά επόμενης γενιάς.
Χαρακτηριστικό στρογγυλεμένο σχήμα.
Νέα τεχνολογία Half Cap:
Βελτιώνει τον ήχο, την αίσθηση επαφής και την ανθεκτικότητα.
Επιλογή των Alexander Zverev και Andrey Rublev.
Μοντέρνος flip σχεδιασμός:
Γυαλιστερό φινίρισμα που τραβάει τα βλέμματα.
Η GRAVITY TOUR συνδυάζει υψηλή απόδοση και εντυπωσιακή εμφάνιση, ιδανική για δυναμικούς παίκτες!
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 X 19 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 22mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 59 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 328 |
| Υλικό κατασκευής | Graphene Inside / Auxetic 2 / Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική

















