Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Babolat Pure Drive Wimbledon
SKU: 101544-100

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 72 |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 320 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Πλεγμένη |
NF²-TECH 2.0
Φυσικές ίνες λιναριού ενσωματωμένες στο πλαίσιο για ενισχυμένη απορρόφηση κραδασμών και καλύτερη αίσθηση στην επαφή με την μπάλα.
FSI Power Technology
Ειδικό σχέδιο πλέγματος (string pattern) σε συνδυασμό με διευρυμένες οπές (diamond-shaped grommets) για μεγαλύτερο sweet spot και περισσότερη ισχύ.
HTR System (High Torsional Rigidity)
Βελτιωμένη στρεπτική ακαμψία του πλαισίου για πιο σταθερά και εκρηκτικά χτυπήματα, ειδικά στις υψηλές ταχύτητες.
Elliptic Geometry
Ελλειπτικό σχήμα πλαισίου που προσφέρει μεγαλύτερη σταθερότητα και ακαμψία, αυξάνοντας τη δύναμη σε κάθε χτύπημα.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 26mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 72 |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 320 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite 100% |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Πλεγμένη |
Καμιά κριτική


















