Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Padel Bullpadel Hack 04 Premier
SKU: DK55000000

- Θεσ/νίκη - Κεντρικό2+ τεμ.
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 370 gr |
| Ισορροπία (cm) | 26.4 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | TriCarbon 18K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
TriCarbon 18K
Επιφάνεια από πλεγμένες ίνες άνθρακα 18K που αυξάνει την ακαμψία, την αντοχή και τη δύναμη στα επιθετικά χτυπήματα.
MultiEVA
Πυρήνας διπλής πυκνότητας EVA όπου το εξωτερικό στρώμα προσφέρει μεγαλύτερη δύναμη στα δυνατά χτυπήματα και το εσωτερικό καλύτερο έλεγχο.
3D Grain
Τραχιά επιφάνεια που αυξάνει την πρόσφυση της μπάλας στην επαφή και βοηθά στην παραγωγή περισσότερου spin.
CarbonTube
Κατασκευή πλαισίου 100% από carbon που αυξάνει τη σταθερότητα και προσφέρει ισορροπία δύναμης και ελέγχου.
Diamond Shape
Σχήμα diamond με υψηλό balance που συγκεντρώνει βάρος στο επάνω μέρος της ρακέτας για μεγαλύτερη δύναμη στα επιθετικά χτυπήματα.
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 370 gr |
| Ισορροπία (cm) | 26.4 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | TriCarbon 18K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική

















