Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Padel Wilson Endure Pro V1
SKU: WR190311

- Θεσ/νίκη - Κεντρικό2 τεμ
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Κυκλική |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 365 Gr (+/-10) |
| Ισορροπία (cm) | 26 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | 3K Carbon |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Carbon Fiber Face Επιφάνεια από ανθρακονήματα που ενισχύει τη δύναμη και την ακαμψία
Firm EVA Core Πυρήνας υψηλής πυκνότητας που αυξάνει την ταχύτητα μπάλας και την εκρηκτικότητα
Spin Texture Surface Ανάγλυφη επιφάνεια που βελτιώνει την πρόσφυση και το spin
Carbon Frame Construction Πλαίσιο από γραφίτη για μεγαλύτερη ανθεκτικότητα και σταθερότητα
Sharp Hole Technology Βελτιστοποιημένη διάτρηση που ενισχύει το spin και την αίσθηση επαφής
| Σχήμα ρακέτας | Κυκλική |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 365 Gr (+/-10) |
| Ισορροπία (cm) | 26 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | 3K Carbon |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική

















