Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Head Extreme Pro
SKU: 231104

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 23mm / 21mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 64 |
| Μήκος | 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 31.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 322 |
| Υλικό κατασκευής | Graphene 360+ / Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Απλεκτη |
Η Head έχει προσθέσει το Auxetic 2 στο layup, ένα μοναδικά εύκαμπτο υλικό στο λαιμό και τη λαβή για να βελτιστοποιήσει την αίσθηση και την απόκριση της ρακέτας. Η Extreme Pro επωφελείται επίσης από το Graphene 360+ (επισημασμένο ως Graphene Inside), που ενισχύει το πλαίσιο σε καίρια σημεία για να παρέχει μια πιο ισχυρή και σταθερή εμπειρία χτυπήματος.
Επιπλέον τεχνολογίες περιλαμβάνουν τα Spin Grommets, που επιτρέπουν μεγαλύτερη κίνηση των χορδών για αυξημένο snapback, και το Spin Shaft, που αυξάνει τη στρεπτή σταθερότητα για να συμπληρώνει καλύτερα τους μηχανισμούς topspin.
Τελικά, με τις σταδιακές βελτιώσεις στην αίσθηση, η Extreme Pro συνεχίζει να αποτελεί εξαιρετική επιλογή για επιθετικούς παίκτες που επιθυμούν σπιν, δύναμη και ακρίβεια.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 23mm / 21mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 64 |
| Μήκος | 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 31.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 322 |
| Υλικό κατασκευής | Graphene 360+ / Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Απλεκτη |
Καμιά κριτική

















