Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Head Speed Pro
SKU: 232006

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Παίκτης | Jannick Sinner |
|---|---|
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 18 x 20 |
| Βάρος (gr) | 310 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 23mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 61 |
| Μήκος | 27in / 68.5 cm |
| Ισορροπία (cm) | 31 cm |
| Υλικό κατασκευής | Auxetic 2 / Graphene Inside / Boron / Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Τεχνολογία Hy-Bor – Ενισχύει τη σταθερότητα και προσφέρει συμπαγή, ελεγχόμενη αίσθηση επαφής
Τεχνολογία Auxetic 2.0 – Προσφέρει πιο άμεση και φυσική αίσθηση με την μπάλα
Πλέγμα χορδών 18×20 – Μεγιστοποιεί τον έλεγχο και την ακρίβεια σε γρήγορα swings
Directional Drilling – Βελτιστοποιεί την ευθυγράμμιση των χορδών για καλύτερο έλεγχο
Power Grommets – Επιτρέπουν μεγαλύτερη κίνηση των χορδών για δύναμη και αίσθηση
| Παίκτης | Jannick Sinner |
|---|---|
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 18 x 20 |
| Βάρος (gr) | 310 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 23mm / 23mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 61 |
| Μήκος | 27in / 68.5 cm |
| Ισορροπία (cm) | 31 cm |
| Υλικό κατασκευής | Auxetic 2 / Graphene Inside / Boron / Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Καμιά κριτική

















