Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Tecnifibre TF-X1 V2 300
SKU: 14TFX3004

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 24.5mm / 25.4mm / 25mm |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Η TF-X1 300 είναι η πιο ισχυρή ρακέτα της σειράς, σχεδιασμένη για τακτικούς παίκτες και ανταγωνιστικούς αθλητές.
Ενισχυμένη Ισχύς: Ο σκελετός διαθέτει άκαμπτη εργονομία που παραμένει σταθερή κατά την πρόσκρουση, εξασφαλίζοντας μέγιστη επιστροφή ενέργειας.
Τεχνολογία X-Damp: Καινοτομία της TecniLab που μειώνει τις δονήσεις κατά 36%, απορροφώντας τους κραδασμούς μέσω ενός μεταλλικού πυρήνα σε θήκη ελαστομερούς στη λαβή. Το αποτέλεσμα; Λιγότερη κόπωση και προστασία του χεριού.
Βελτιστοποιημένη Εργονομία: Στρογγυλεμένη κεφαλή και ενισχυμένα τμήματα για περισσότερη δύναμη και σταθερότητα.
Isoflex Technology: Εφαρμόζει μεταβλητή ακαμψία στην κεφαλή, επεκτείνοντας το sweet spot και προσφέροντας μεγαλύτερη ανοχή σε εκτός κέντρου χτυπήματα.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 24.5mm / 25.4mm / 25mm |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Καμιά κριτική

















