Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Wilson Pro Staff 97L V14
SKU: WR125911

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 97 sq. in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 289 gr |
| Πάχος σκελετού | 23 mm Flat Beam |
| Σκληρότητα σκελετού | 68 |
| Μήκος | 686 mm / 27 in. |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm / 6 Pts HL |
| Βάρος αιώρησης | 312 |
| Υλικό κατασκευής | Braided Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Η νέα κατασκευή από ανθρακονήματα Paradigm Bending βελτιστοποιεί την κάμψη μεταξύ της κεφαλής και του άξονα της ρακέτας, βελτιώνοντας ακόμα περισσότερο την αίσθηση και την ακρίβεια των χτυπημάτων.
Η κατασκευή Braid 45 ''τακτοποιεί'' τις διπλές πλεγμένες ίνες σε γωνίες 45 μοιρών για βελτιωμένη αίσθηση με απίστευτη σταθερότητα.
Κατασκευασμένη από βιολογικά υλικά Agiplast της Arkema.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 97 sq. in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 289 gr |
| Πάχος σκελετού | 23 mm Flat Beam |
| Σκληρότητα σκελετού | 68 |
| Μήκος | 686 mm / 27 in. |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm / 6 Pts HL |
| Βάρος αιώρησης | 312 |
| Υλικό κατασκευής | Braided Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
-
Καλή αλλά... 1 people found this helpfulΕντάξει δεν θα πω σε κάποιον να μην την δοκιμάσει, αλλά το 97sq.in. μετά από ένα σημείο αν δεν έχεις σε υψηλό επίπεδο αντοχή, συγκέντρωση, πόδια, αρχίζει να φαίνεται, τα χτυπήματα σταματούν να είναι καθαρά και αρχίζει να πέφτει ακαριαία η απόδοση σου, πάντα ξεκινάω το παιχνίδι με αυτή αλλά ανεβαίνω στην blade 100 η οποία θα συγχωρήσει αρκετά λαθάκια.

















