Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Wilson Ultra 100 V5
SKU: WR178811
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Παίκτης | Μαρία Σάκκαρη |
|---|---|
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq in |
| Τύπος πλέξης | 16x19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 24mm / 26.5mm / 24.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 67 |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 322 |
| Υλικό κατασκευής | Carbon Fiber Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Το κορυφαίο μοντέλο για απόλυτη κυριαρχία σε όλο το γήπεδο.
Επιφάνεια 100 in², διάταξη χορδών 16x19.
Πλαίσιο SI3D για εκρηκτική αλλά ελεγχόμενη δύναμη.
Ελαφριά και ευκίνητη (300g χωρίς χορδές).
Φιλικά προς το περιβάλλον υλικά + τεχνολογία Click & Go.
FORTYFIVE Layup Technology: Αυξάνει την κάθετη ευκαμψία για καλύτερο "πιάσιμο" της μπάλας και περισσότερο spin.
Crush Zone Grommets: Συμπιέζονται στην επαφή, αυξάνοντας τον χρόνο επαφής και την άνεση.
Πλήρης Καρμπονική Λαβή: Ενισχύει τη στρεπτική σταθερότητα και μειώνει τους κραδασμούς σε off-center χτυπήματα.
Ελαφρώς Εύκαμπτο Beam: Προσφέρει καθαρή αλλά συγχωρητική αίσθηση στο χτύπημα.
Βάρος 300 g & Swingweight 322: Ιδανικός συνδυασμός σταθερότητας και ευκολίας στον χειρισμό.
Πλέγμα 16x19: Παράγει δύναμη και spin με καλό έλεγχο.
Σύνθεση από Άνθρακα: Προσφέρει ακαμψία και εκρηκτικά χτυπήματα.
Λαβή με Cushion Foam: Μειώνει τους κραδασμούς και βελτιώνει την αίσθηση.
Parallel Drilling: Διευρύνει το sweet spot για μεγαλύτερη συγχωρητικότητα και σταθερότητα.
| Παίκτης | Μαρία Σάκκαρη |
|---|---|
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq in |
| Τύπος πλέξης | 16x19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 24mm / 26.5mm / 24.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 67 |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 322 |
| Υλικό κατασκευής | Carbon Fiber Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική

















